PIERRE OLOFSSON. "Tre figurer", träsnitt, signerad och numrerad 9/11.

315697. PIERRE OLOFSSON. "Tre figurer", träsnitt, signerad och numrerad 9/11.

Bildyta 15 x 10 cm.

ej examinerad ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 15 x 10 cm.

ej examinerad ur ram.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 1 297