PARTI GULD 18k, bland annat örhängen och slipsnål. Total vikt 8,7 gram.

31569. PARTI GULD 18k, bland annat örhängen och slipsnål. Total vikt 8,7 gram.

1 par örhängen, K&EC.
1 par knappar med dekor av pärlor, otydliga stämplar.
2 st nålar samt en broschnål, längder 5,5 - 5,5 - 6 cm.

Slitage. En nål med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par örhängen, K&EC.

Antal besök: 766