JULGRANSFOT, "Turbin", Stina Sandwall, SMD Design, 2000-tal.

315631. JULGRANSFOT, "Turbin", Stina Sandwall, SMD Design, 2000-tal.

Grålackerad metall.
Etikettmärkt: SMD Design, Design Stina Sandwall.
Höjd 14,5 cm.
Diameter ca 45 cm.
Medföljande originalkartong.

Bruksslitage, något rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grålackerad metall.
Höjd 14,5 cm.
Diameter ca 45 cm.
Medföljande originalkartong.

Antal besök: 1 208