GUSTAV BERLIN. "Landskap, V. Vemmenhög", olja på duk, signerad och daterad -73.

315612. GUSTAV BERLIN. "Landskap, V. Vemmenhög", olja på duk, signerad och daterad -73.

46 x 38 cm.

Mindre slitage.

Gustav Berlin (1905–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Mindre slitage.

Gustav Berlin (1905–1988)

Antal besök: 1 442