TAKFOTOGENLAMPA, majolika, glas, bronserad metall.

315606. TAKFOTOGENLAMPA, majolika, glas, bronserad metall.

Höjd på bild 138 cm.

Stor nagg i skärmen samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på bild 138 cm.

Antal besök: 791