TRÄDGÅRDSPALLAR, 3 st, porslin, orientaliska, 2000-tal.

315604. TRÄDGÅRDSPALLAR, 3 st, porslin, orientaliska, 2000-tal.

Dekor av bladverk i underglasyrblått. Höjd 37 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg.

Antal besök: 810