KRUS, 6 st, keramik, Höganäs, Göteborg, Raus.

315592. KRUS, 6 st, keramik, Höganäs, Göteborg, Raus.

Krus blå/vita, höjd 16-21 cm.
Saltglaserade höjd 12-27 cm.

Slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus blå/vita, höjd 16-21 cm.
Saltglaserade höjd 12-27 cm.

Slitage, nagg förekommer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 258