OTTO SCHULTZ. Bord. Boet, Göteborg 1930-40-tal.

31556. OTTO SCHULTZ. Bord. Boet, Göteborg 1930-40-tal.

Skiva i björk på svärtade ben. Brännmärkt Boet. Längd 110, bredd 78, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 967