YNGVE WENNGREN. Nonfigurativt, olja på duk, signerad Y Wenngren och daterad -67.

315537. YNGVE WENNGREN. Nonfigurativt, olja på duk, signerad Y Wenngren och daterad -67.

39x100 cm.

Mindre dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x100 cm.

Mindre dukskada.

Antal besök: 1 968