TEKOPPAR MED FAT, 4 st, flintgods, Upsala Ekeby, Gefle.

315525. TEKOPPAR MED FAT, 4 st, flintgods, Upsala Ekeby, Gefle.

Modell E.

Bruksslitage. Ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell E.

Antal besök: 802