PETTER ZENNSTRÖM. Linoleumsnitt, signerad och daterad 1978.

315498. PETTER ZENNSTRÖM. Linoleumsnitt, signerad och daterad 1978.

50 x 38 cm.
EJ RAMAD.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 38 cm.
EJ RAMAD.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 575