TESKEDAR i silver, 7 st, "Olga" Guldsmedsaktiebolaget Gab, Eskilstuna, 1987/88.

315466. TESKEDAR i silver, 7 st, "Olga" Guldsmedsaktiebolaget Gab, Eskilstuna, 1987/88.

Modell: Olga.
Stämplade: GAB, Eskilstuna, Kattfot, S, 830, N10 samt O10.
Längd 12 cm.
Vikt 100 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell: Olga.
Längd 12 cm.
Vikt 100 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 414