CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
315464. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Längd ca. 84, bredd 35, höjd 109 cm.

Slitage, skador, lösa beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
315464. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Slitage, skador, lösa beslag.

Nycklar saknas.

Antal besök: 934