LÄKARVÄSKA, läder, 1900-talets första hälft.

315438. LÄKARVÄSKA, läder, 1900-talets första hälft.

Längd ca 38,5 cm.
Höjd inkl. handtag ca 23 cm.

Hårdare slitage, skador, hål på ena sidan, bucklig, smuts/fläckar, låset har kilat fast därav ej genomgången på insida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 38,5 cm.
Höjd inkl. handtag ca 23 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 184