MATBORD, 1900-tal.

MATBORD, 1900-tal.
315353. MATBORD, 1900-tal.

Längd 122 bredd 89 höjd 74 cm.

Kraftigt slitage, fuktskador, fanerskador, fläckar. Iläggsskiva saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
315353. MATBORD, 1900-tal.

Antal besök: 796