NATTDUKSBORD med LÅDA, 1900-talets första hälft.

315329. NATTDUKSBORD med LÅDA, 1900-talets första hälft.

Stenskiva.
Ca. längd 40, bredd 35, höjd 77 cm.

Slitage, repor, märken. Nagg på stenskiva. Låda saknar en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenskiva.

Antal besök: 757