VITRINSKÅP, Ikea " Magiker ".

VITRINSKÅP, Ikea " Magiker ".
3153207. VITRINSKÅP, Ikea " Magiker ".

Höjd ca 213 cm
Bredd ca 102 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage, repor & märken,fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 213 cm
Bredd ca 102 cm
Djup ca 40 cm.

Antal besök: 2 977