PARTI LEKSAKER i plast, 20 delar, "My Little Pony" "Sindy" mm.

315289. PARTI LEKSAKER i plast, 20 delar, "My Little Pony" "Sindy" mm.

13 st My Littel Pony i olika storlek, färg och modell. Märkta Hasbro made in Hong Kong. 1980-tal.
7 st dockor, olika märken och storlek. En "Sindy".

Slitage.
En ponny med avklippt svans, flera med fläckar och slitage.
Dockor och kläder med omfattande slitage. Kläder ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 502