315289. PARTI LEKSAKER i plast, 20 delar, "My Little Pony" "Sindy" mm.
13 st My Littel Pony i olika storlek, färg och modell. Märkta Hasbro made in Hong Kong. 1980-tal.
7 st dockor, olika märken och storlek. En "Sindy".
Slitage.
En ponny med avklippt svans, flera med fläckar och slitage.
Dockor och kläder med omfattande slitage. Kläder ej original.