INDUSTRILAMPA, plåt och glas, 1900-talets mitt.

315282. INDUSTRILAMPA, plåt och glas, 1900-talets mitt.

Lampskärmens diameter 41, längd inklusive fäste 62 cm.

Rost, bucklor, färgbortfall, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 798