SOFFBORD, 1950/60-tal.

SOFFBORD, 1950/60-tal.
315244. SOFFBORD, 1950/60-tal.

Skiva i mahogny. Mässingskodda fötter.
Längd ca. 117, bredd 50, höjd 53 cm.

Bruksslitage. Ställvis blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 206