LJUSSTAKAR i silver, 1 par, Thore Eldh, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg.

315235. LJUSSTAKAR i silver, 1 par, Thore Eldh, Ceson Guldvaru Ab, Göteborg.

Ett par ljusstakar med kvadratisk fot och skaft, rundade hörn.
Höjd 18 cm.
8,5x8,5 cm.
Stämplad CESON, Krönt G, Kattfot, S, 830, T, Eldh.
Vikt 430 gram.

Nyskick.
Fylld fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.
8,5x8,5 cm.
Vikt 430 gram.

Nyskick.
Fylld fot.

Antal besök: 3 046