Ett par ljusstakar med kvadratisk fot och skaft, rundade hörn.
Höjd 18 cm.
8,5x8,5 cm.
Stämplad CESON, Krönt G, Kattfot, S, 830, T, Eldh.
Vikt 430 gram.
Höjd 18 cm.
8,5x8,5 cm.
Vikt 430 gram.