SKRIVMASKIN, Adler Frankfurt, mod.7, 1899-1920.

31521. SKRIVMASKIN, Adler Frankfurt, mod.7, 1899-1920.

Adler 1899-1920-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adler 1899-1920-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 453