PARTI LOCKASKAR, 28 st, porslin, 1900-tal.

315194. PARTI LOCKASKAR, 28 st, porslin, 1900-tal.

Bl.a "Mullbär", Gefle. Höjd 7 cm, diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 978