Auktionsverket Engelholm
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, silver , Ulf Sandberg stämplat Göteborg 1967.
315123. ARMBAND, silver , Ulf Sandberg stämplat Göteborg 1967.
Diameter 6,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 6,5 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
2 276