Auktionsverket Engelholm
Mattor & Textil
Textil
STOLOR, 3 st, 18-1900-tal.
315111. STOLOR, 3 st, 18-1900-tal.
Längd 49-71 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 49-71 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
823