ASKFAT, 2 st, med bensinmack, bilreklam 1900-talets mitt.

315105. ASKFAT, 2 st, med bensinmack, bilreklam 1900-talets mitt.

Diameter 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 075