HILLEBARD, 1600-tal.

HILLEBARD, 1600-tal.
3150892. HILLEBARD, 1600-tal.

Senare skaft, 1800-tal. Hillebardens längd 60, med stång 231cm.

Normalt slitage.

Tema

Vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!
3150892. HILLEBARD, 1600-tal.

Normalt slitage.

Tema

Vapenauktion

Antal besök: 1 280