PART TRYCK, 3 st, bl a färglitografier, signerade och daterade Eric Julius 1980 samt numrerade 11/125.

315010. PART TRYCK, 3 st, bl a färglitografier, signerade och daterade Eric Julius 1980 samt numrerade 11/125.

"Fjärde dimensionen", 43 x 49 cm, originaletsning - akvarellerad, signerad Cai Selander, E.T. och numrerad 15/150
Äng, färglitografi, 35 x 46 cm, signerad och daterad Eric Julius 1980 samt numrerad 11/125
Landskap, färglitografi, 35 x 46 cm, signerad och daterad Eric Julius 1980 samt numrerad 11/125.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 211