PARTI TRYCK, 3 st, bl a handkolorerad etsning, signerad Cai Selander och daterad -87 samt numrerad 10/60.

314987. PARTI TRYCK, 3 st, bl a handkolorerad etsning, signerad Cai Selander och daterad -87 samt numrerad 10/60.

"Fiskebodar Vik", 17 x 21 cm, originaletsning - hadkolorerad, signerad Cai Selander och daterad -87 samt numrerad 10/60, E.T.
"Fiskedon" I, 19 x 22 cm, originaletsning - handkolorerad, signerad och daterad Carin Sverenius -87 samt numrerad "6/60, E.T.
"Julträd", 31 x 23 cm, handkolorerad färglitigrafi, signerad Sven Lingardsz, H/C.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 343