GOLVLJUSSTAKE, smide, 18/1900-tal.

314986. GOLVLJUSSTAKE, smide, 18/1900-tal.

Höjd 83 cm.

Bruks/åldersslitage, rostanlupet, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 068