PARTI TRYCK, 5 st, färglitografier, bl signerad, daterad och numrerad Cai Selander -87, 11/60.
314977. PARTI TRYCK, 5 st, färglitografier, bl signerad, daterad och numrerad Cai Selander -87, 11/60.
Ljugarbänken, färglitografi, 20 x 22 cm,
signerad och daterad Cai Selander -87 samt numrerad 11/60
"Slottsruin Borgholm", akvarellerad etsning, signerad Cai Selander och daterad-98 samt numrerad 27/75
Äpplen till sjöss, 23 x 31 cm, signerad Sven Lingardsz
By vid havet, 24 x 32 cm, signerad Rhenliden och numrerad 218/600
Groda, färglitografi, signerad och daterad Björn Löfgren -81, EA.
Bruksskick
"Slottsruin Borgholm" med sprucket glas.
Bruksskick