Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VAS, Sven Lidberg, Skruf, signerad.
314920. VAS, Sven Lidberg, Skruf, signerad.
Höjd 22 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 892