ETSNING, 1800-tal.

31491. ETSNING, 1800-tal.

"The Miraculous Conversion of Saul". 87x62 cm.

Skadat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!
31491. ETSNING, 1800-tal.

Skadat blad.

Antal besök: 883