KOPPARFÖREMÅL, 12 st, bl a kaffekittel G G Wiklund Elfsbyn.

314894. KOPPARFÖREMÅL, 12 st, bl a kaffekittel G G Wiklund Elfsbyn.

Kruka höjd 28 cm, kruka på ben, 3 grytor, 3 bunkar, 2 kaffekittlar m m.

Varierande, finns skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 482