RING i 18K gulguld besatt med 3 st diamanter om total ca 0,60 carat, Guldvaruaktiebolaget, G. Dahlgren & Co AB, Malmö, 1947.

314834. RING i 18K gulguld besatt med 3 st diamanter om total ca 0,60 carat, Guldvaruaktiebolaget, G. Dahlgren & Co AB, Malmö, 1947.

Vikt 3,4 gram.
Storlek 17,5/55.
Stämplad: GD&Co, M, V8, Kattfot, 18K.

Brukskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 3,4 gram.
Storlek 17,5/55.

Brukskick.

Antal besök: 1 015