314816. HÖGFREKVENSAPPARATER, 2 st. Carl Haider, München, tidigt 1900-tal.
Högfrekvensapparater med en medföljande bruksanvisning samt behandlingsschema. Askarna med olika tillbehör för olika åkommor.
Ej genomgångna, bruksslitage, ena väskans låsning defekt.