HÖGFREKVENSAPPARATER, 2 st. Carl Haider, München, tidigt 1900-tal.

314816. HÖGFREKVENSAPPARATER, 2 st. Carl Haider, München, tidigt 1900-tal.

Högfrekvensapparater med en medföljande bruksanvisning samt behandlingsschema. Askarna med olika tillbehör för olika åkommor.

Ej genomgångna, bruksslitage, ena väskans låsning defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 076