BREVKORTSALBUM, ca 50 kort, kungligheter och skådespelare, 1900-tal.

314718. BREVKORTSALBUM, ca 50 kort, kungligheter och skådespelare, 1900-tal.

Bl a Oscar II och Gustaf V. Album ca 24 x 19,5 cm.

Slitage. Album med skador, fläckar, blyertsstreck samt dedikation. Både skrivna samt oskrivna kort. Ej fullständigt genomgånget. Kort i varierande skick. Enstaka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 581