KARL MÅRTENS. Färglitografi, signerad och numrerad 98/175.

314707. KARL MÅRTENS. Färglitografi, signerad och numrerad 98/175.

21 x 21 cm.

Oramat blad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 21 cm.

Oramat blad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Antal besök: 1 124