LENNART RANGHUSEN. "Detektivens hedersskuld". Akvarell. Signerad Lennart.

31469. LENNART RANGHUSEN. "Detektivens hedersskuld". Akvarell. Signerad Lennart.

22 x 23 cm

Införd i tidningen Lektyr.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 23 cm

Införd i tidningen Lektyr.

Gulnad.

Antal besök: 2 069