Tygväska mönstrat tyg med läderdetaljer. Längd 50 cm.
Läderväska, höjd 38 cm.
Aftonväska blå med pärlbroderi Längd 25 cm.
Aftonväska svart med broderade guldpärlor, 1900-talets första hälft.
Slitage, läderväska, handtag med slitna sömmar.
Läderväska, höjd 38 cm.