VÄSKOR 4 st, tyg, läder, aftonväskor.

314676. VÄSKOR 4 st, tyg, läder, aftonväskor.

Tygväska mönstrat tyg med läderdetaljer. Längd 50 cm.
Läderväska, höjd 38 cm.
Aftonväska blå med pärlbroderi Längd 25 cm.
Aftonväska svart med broderade guldpärlor, 1900-talets första hälft.

Slitage, läderväska, handtag med slitna sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderväska, höjd 38 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 163