SILVER, bland annat "Ringebu" David Andersen. 1800/1900-tal.

314660. SILVER, bland annat "Ringebu" David Andersen. 1800/1900-tal.

Bland annat skedar, sax och 2 skedar C L Åström Pietå.
Total vikt ca 907 gram.

Slitage, skador, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 907 gram.

Slitage, skador, gravyrer.

Antal besök: 1 441