VÄGGLAMPA, mässing med tygskärm. Omkring 1900-talets mitt.

314595. VÄGGLAMPA, mässing med tygskärm. Omkring 1900-talets mitt.

Teleskopisk arm.
Skärmens diameter ca 35 cm.

Slitage, fläckar, bucklor. Skruv saknas. Väggfäste monterat på träplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teleskopisk arm.
Skärmens diameter ca 35 cm.

Antal besök: 1 252