SIDEBOARD, Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge, 1960/70-tal.

314562. SIDEBOARD, Torbjörn Afdal för Bruksbo, Norge, 1960/70-tal.

Sideboard i palisander. Hyllinredning bakom dörrpar. Längd 160, bredd 47, höjd 50 cm. CITES-intyg nr 51213-15 medföljer.

Slitage. Repor samt stötmärken. Senare omarbetad på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 153