GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL samt BRICKA, silver, Gewe, Malmö, 1950/60-tal.

314544. GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL samt BRICKA, silver, Gewe, Malmö, 1950/60-tal.

Samt sockertång. Brickans längd 20,5 cm. Total vikt ca 340 g.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 012