KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, Upsala-Ekeby, Karlskrona.

314521. KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, Upsala-Ekeby, Karlskrona.

11 koppar med 12 fat, 12 assietter, 1 kaffekanna, 1 mjölkkanna samt 1 sockerskål.

Bruksslitage, något enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 832