VASER, 2 st, glas, Firma Walter Johansson, Orrefors, signerade.

314509. VASER, 2 st, glas, Firma Walter Johansson, Orrefors, signerade.

Höjd: 25 samt 21,5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på den svarta vasens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 25 samt 21,5 cm.

Antal besök: 2 798