GULDRING MED GRÖN STEN.

GULDRING MED GRÖN STEN.
3144861. GULDRING MED GRÖN STEN.

18k guld med en cabochonslipad grön sten, svenska kontrollstämplar 1962. Vikt ca 6,9 gram.

Stenen med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenen med slitage.

Antal besök: 783