RESVÄSKOR, Rimowa, aluminium 3 st.

314484. RESVÄSKOR, Rimowa, aluminium 3 st.

Ena med hjulförsedd. L. 80, B: 22, H: 55 cm.
Resväska 2: L: 65, B: 20, H: 45 cm.
Resväska 3: L: 45, B: 18, H: 37 cm.

Bucklor, slitage klistermärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 938