SKRIVBORD, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

314482. SKRIVBORD, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Fem lådor, metallbeslag. Höjd 78, längd 115, bredd 56 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 3 157